Przed zakupem oryginalnej torebki

Nieodłącznym elementem każdej damskiej stylizacji jest torebka – to ten element wyposażenia, za którym szaleje większość z pań. To także ten element, który może znacząco podnieść efektywność outfitu, ale może ją także znacząco obniżyć, stając się stylizacyjnym faux-pas, dlatego właśnie warto przywiązywać do niego szczególną uwagę i wybierać na początek bezpieczne, neutralne torebki, które będą pasowały do większości ubrań.

Różne ładne torebki

oryginalne torebkiJeśli dana osoba interesuje się modą, z czasem będzie mogła sobie pozwolić na stylizacyjne szaleństwo i nieco bardziej odważne dobieranie akcesoriów takich jak krzykliwe buty, osobliwe nakrycia głowy czy właśnie oryginalne torebki na ramię. Na co zatem warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim trzeba zacząć od podstawowych ubrań, a dopiero potem sukcesywnie zaopatrywać się w dodatki. Na początek trzeba stworzyć tak zwany basic, czyli bardzo klasyczną odzież, którą będzie można łączyć w dowolne stylizacje, które zawsze się sprawdzą. Przykładowo, dobrze jest mieć w szafie klasyczne jeansy oraz biały T-shirt – będą one pasowały w zasadzie do wszystkiego. Dobrze sprawdzi się tutaj także czarna ramoneska, a także białe sneakersy. Do takiego zestawu dopasuje się dosłownie każda torebka – mała i duża, jednokolorowa lub wielobarwna, czarna oraz czerwona.

oryginalne torebkiWarto mieć do wyboru kilka wariantów, na przykład małą kopertówkę na specjalne okazje, kiedy wkładamy wieczorową sukienkę, średniej wielkości torebkę na ramię do codziennego noszenia, a także większą torbę, która doskonale sprawdzi się podczas każdego wyjazdu. Zostawiając walory estetyczne na boku, należy również zwrócić uwagę na praktyczne rozwiązania, które pozwolą nam na utrzymanie porządku w torebce – liczne kieszonki doskonale nadają się do przetrzymywania w nich kluczy, portfela, telefonu i, rzecz jasna, kosmetyków do przypudrowania twarzy w ciągu dnia. Dobrze jest także przeznaczyć na zakup torebki nieco większą sumę pieniędzy, ponieważ w ten sposób zyskamy pewność, że nasz nowy nabytek posłuży nam przez wiele miesięcy, a nawet lat. Kiedy już oswoimy się z noszeniem klasycznych rozwiązań modowych, możemy stopniowo wprowadzać nieco szaleństwa do naszej garderoby w sposób, który pozwoli nam na swobodę, a jednocześnie urozmaici trochę nasz wizerunek.

Nie można w tym przesadzić, dlatego warto zacząć od pojedynczych zmian – najpierw buty, potem torebka z ciekawym motywem, na końcu inne dodatki (zegarki, chusty i paski). Po paru miesiącach możemy stać się w ten sposób prawdziwymi ekspertkami w dziedzinie mody, mogącymi pozwolić sobie na rozmaite eksperymenty.

Opublikowane w

Dodaj komentarz