Na jakie okazje warto założyć unikalne spinki do mankietów?

Spinki do mankietów wydają się być nieodłącznym elementem klasycznej mody męskiej. Zdobią zapięcia rękawów koszul i sprawiają, że strój wydaje się spójny i szykowny. Jeszcze kilka lat temu spinki dostępne były jedynie w jednolitym kolorze i nie umieszczano na nich wzorów, lecz dzisiejsza moda pozwala na większą swobodę w wyborze ich faktur, kształtów i barw.

Kiedy ubrać spinki do mankietów?

Mężczyźni zwykle nie noszą dekoracyjnej biżuterii. Najczęściej szyku dodają sobie eleganckim zegarkiem lub zdobią rękawy koszul spinkami do mankietów. Stawiają na minimalizm i klasę, choć dzisiejsza moda pozwala im na dołożenie do stroju kilku bardziej oryginalnych elementów. Gdy mężczyzna chce wyglądać elegancko, zazwyczaj zakłada garnitur w klasycznym czarnym lub granatowym kolorze, a żeby chociaż trochę ożywić swój strój, dobiera niestandardowe dodatki. Coraz częściej można zauważyć dopasowane do kreacji wzorzyste skarpetki lub krawaty, które przyciągają uwagę. Najczęściej jednak jeśli chce dodać nieco oryginalności swojemu ubiorowi, stawia na unikalne spinki do mankietów z logo. Wiele sklepów oferuje zapinki w dużej liczbie kształtów i kolorów, lecz tymi najpopularniejszymi są te z wykonanym na ich powierzchni symbolem. Wyglądają klasycznie i są odpowiednie nie tylko do strojów formalnych, ale i tych casualowych. Spełniają swoją funkcję jako zapięcie i doskonale podkreślają krój mankietu, a umieszczone na nich wzory czy napisy dodają oryginalności. Spinki do mankietów z logo są idealne jako prezent dla każdego dżentelmena, który na pewno zostanie wykorzystany podczas ważnych uroczystości.

Umieszczenie na nich dedykacji lub postaci ulubionego bohatera filmu czy kreskówki na pewno wywoła uśmiech. Zbliżający się ślub jest jednak najczęstszą okazją do zakupu spinek do mankietów. Przyszli mężowie decydują się wygrawerowanie na nich daty ślubu lub inicjałów obojga małżonków. Często także kupują je w komplecie – dla siebie i dla świadka, by były dopasowane i stały się pamiątką tego wyjątkowego dnia. Zapinki z logo można spotkać również w dużych firmach i korporacjach, gdzie na co dzień prezesi i ich pracownicy ubierają się formalnie. Łączą swoje mankiety spinkami z logo firmy, podkreślając przy tym oddanie swojej pracy. Jest to na pewno oryginalne i wygląda bardzo elegancko. Spinki do mankietów są ważnym elementem w klasycznym męskim ubiorze. Pełnią funkcję nie tylko stylowego zapięcia, ale ozdabiają i podkreślają piękne zakończenie rękawa koszuli. Każdy mężczyzna, który chce wyglądać schludnie i elegancko w ważnych chwilach, powinien zainwestować w spinki, które przyczynią się do takiego wyglądu.

Po piękne, unikatowe spinki zapraszamy na www.feinfein.pl – doradzimy w ich wyborze.

Opublikowane w

Dodaj komentarz