Mighty — polecany waporyzator

waporyzator mighty

Wśród klasyków na rynku waporyzatorów można wyróżnić szczególny produkt firmy Storz & Bickel. Jest to znany wśród fanów wapowania gadżet, który pomimo wprowadzania przez firmę nowych i innych urządzeń, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Mighty, o którym mowa to waporyzator hybrydowy. Warto przyjrzeć mu się bliżej i przeanalizować jego cechy.

Bardzo dobry waporyzator

waporyzator mightyUrządzenie do inhalowania się parą, uzyskaną w procesie podgrzewania mieszanek ziół, suszu konopnego bądź olejków może przynosić wspaniałe rezultaty w postaci odprężenia, lepszego samopoczucia czy nawet zniesienia niektórych objawów, chociażby bólu głowy czy zmęczenia. Aby w pełni korzystać z tego procesu, warto zainwestować w sprawdzony produkt. Takim jest właśnie polecany waporyzator Mighty. Charakteryzuje się łączoną metodą podgrzewania suszu — kondensacyjną oraz konwekcyjną. Metoda kondensacyjna jest starszą metodą wydobywania aromatów roślinnych, a zarazem bardziej skuteczną. Polega na ogrzewaniu komory, w której umieszczona jest mieszanka. Jednakże opierając się tylko na tej technice, szybko wykorzystuje się potencjał suszu. W sytuacji połączenia tej metody z konwekcyjną, czyli podgrzewaniem poprzez strumień rozgrzanego powietrza, jest się w stanie zoptymalizować intensywność smaku pary oraz wydłużyć użyteczność mieszanki. Polecany waporyzator Mighty wykorzystuje w pełni możliwości obu technik i dzięki niemu, można wydobyć parę o zrównoważonym smaku i spotęgowanej gęstości.

waporyzator mightyDodatkowo wytrzymały akumulator litowo-jonowy pozwala na ciągłą pracę przez 1,5 h, co umożliwia swobodne korzystanie z urządzenia w ciągu dnia. Przy zakupie gadżetu dodatkowo w zestawie otrzymuje się młynek do suszu, pomagający odpowiednio przygotować mieszankę. W przypadku grzania kondukcyjnego rozdrobniona mieszanka lepiej rozprowadza ciepło po całej komorze, dając równomierny smak pary. Design Mighty nawiązuje do stylu urządzeń produkowanych przez niemiecką firmę Storz & Bickel. Waporyzator jest wykonany z czarnego, wytrzymałego tworzywa, dzięki temu znacznie się nie wyróżnia, jednakże charakterystyczne żebrowania na powierzchni urządzenia ciekawie wyglądają oraz pozwalają na pewny chwyt. Sam wyświetlacz jest prosty i czytelny — wskazuje wartość temperatury oraz poziom naładowania baterii. Jeśli jest się zdecydowanym na rozpoczęcie swojej przygody z wapowaniem, warto zdecydować się na technologię hybrydową, którą oferuje właśnie opisany Mighty od Storz & Bickel.

Jego niezawodność pozwoliła na osiągnięcie statusu klasyka, wśród popularnych waporyzatorów na rynku. Klasyczny styl obudowy, pewny chwyt czy, co najważniejsze, możliwość generowania pary o najwyższej jakości, to cechy, które powinny przekonać każdego.

Opublikowane w

Dodaj komentarz