A może, by tak na słodko — cukierki na wesele

cukierki na Ślubie

W życiu każdego z nas jest kilka momentów, które są absolutnie wyjątkowe i pamiętamy je przez resztę życia. Do takiej uroczystości jak najbardziej można zaliczyć ślub. Wesele to czas do świętowania, zabawy, ale również to doskonała okazja na podziękowania. Prezenciki dla gości mogą mieć tradycyjną formę słodkich cukierków np. krówek.

Cukierki na wesele

smaczne personalizowanie cukierki Każda z zaproszona osoba poczuje się wyjątkowo, kiedy para młoda wręczy im taki upominek. Personalizowane krówki jako podziękowanie na wesele to hit ostatnich lat. Świetnie prezentują się w pięknych opakowaniach na stołach, bądź w woreczkach przewiązanymi wstążką i kwiatkami. Niektóre pary wręczają takie słodkie co nieco na odchodne, gdy już wszyscy goście opuszczają udaną imprezę weselną. To świetny sposób by dodatkowo podziękować im za przybycie i ich towarzystwo. Krówki na wesele, które możemy dowolnie personalizować, są świetnym pomysłem. Na opakowaniach takich cukierków mogą znaleźć się proste nadruki, które będą zawierać motyw ślubny i imiona oraz datę ślubu pary młodej. Wewnątrz zaś mogą pojawić się krótkie podziękowania, śmieszne rymowanki, czy też cytaty o miłości. Wszystko zależy od pomysłowości i twórczości. Co do samych krówek, można wybrać ich smaki. Do wyboru jest kilka rodzai: mleczne, kawowe, cytrynowe, waniliowe, karmelowe, bakaliowe i wiele innych.

cukierki na ŚlubieDzięki takiemu sporemu wyborowi smaczne personalizowane cukierki na wesele możemy miksować według własnych preferencji. To dodatkowo zaskoczy gości! Mało kto jadł np. krówkę o smaku słodkiej żurawiny, czy też prażonego słonecznika. Co warto jeszcze o nich wiedzieć? Takie wyroby są zawijane ręcznie, co stanowi gwarancję wysokiej jakości wykonania. Taki proces przekłada się na fakt, że elementy graficzne znajdują się w odpowiednich miejscach, dzięki czemu słodycze z logo estetycznie się prezentują. Biorąc pod uwagę czas i wysiłek potrzebny na przygotowanie się do ślubu, znalezienie najlepszych podziękowań dla gości weselnych powinno być proste i bezstresowe, dlatego sporo osób stawia właśnie na słodki poczęstunek w postaci smacznych krówek. Wielu producentów, pomoże dobrać odpowiednią grafikę na papierkach i sprawi, że nasi kochani towarzysze, nie będą mogli oderwać się od tych smacznych wyrobów.

Coraz więcej osób decyduje się na słodką wersję prezentu dla gości – drobny poczęstunek, który w pięknym, ozdobnym opakowaniu stoi przy każdym nakryciu. Taki upominek jest też wręczany gościom po skończonej zabawie, w podziękowaniu za ich przybycie. Krówka to ciekawy i estetyczny sposób, by pokazać swoim bliskim, że byli dla nas ważni w tym pięknym dniu.

Opublikowane w

Dodaj komentarz